poniedziałek, 18 marzec 2024 12:47

Spotkanie z kandydatem na prezydenta Krakowa Andrzejem Kuligiem

W przepięknej sali Cech Rzemiosł Spożywczych „Na Kotłowem” w niedzielę 17 marca 2024 odbyło się spotkanie z prof. Andrzejem Kuligiem, kandydatem na prezydenta Krakowa. Kandydata przedstawił Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Andrzej Kulig jest osobą doskonale znaną w środowisku rzemieślniczym. Przez kilka lat był dyrektorem naszej Izby Rzemieślniczej. Z tego stanowiska przeszedł na stanowisko dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego, którym zarządzał 10 lat. Potem awansował na stanowisko zastępcy prezydenta Krakowa. W jego gestii jako wiceprezydenta znajdują się sprawy gospodarcze miasta.
- Ja zdecydowałem się na kandydowanie na urząd prezydenta dlatego, że znam to miasto, wgryzłem się w jego problemy, chcę służyć mieszkańcom swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Czytano 155 razy