poniedziałek, 24 październik 2016 12:26

Małopolski Rzemieślnik Roku

Małopolski Rzemieślnik Roku - MiRIP

Statuetka przyznawana corocznie od 1996 roku przez

Kapitułę Konkursu Małopolski Rzemieślnik Roku


 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2016 ROKU”

 rydzyk

ZOFIA RYDZYK


Piekarnia Zofia Rydzyk, Kwaśniów Górny ul. Rodacka 6
Cech Rzemiosł Różnych w Olkuszu

 

 

stankiewicz

 

JACEK STANKIEWICZ

 

Firma Elsta (elektroenergetyka) z Wieliczki, Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce


 

WYRÓŻNIENIE


Robert Kwiatek
Firma stolarska z Kalwarii Zebrzydowskiej, Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej

Ryszard Maślanka
zakład mechaniki pojazdowej z Radziszowa, Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców

Stanisław Sroka
Zakład tapicersko-rymarski w Krakowie, Krakowski Cech Rzemiosł Tapicerstwo, Kuśnierstwo i Usługi Nieprzemys

 

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2015 ROKU”

 Tadeusz Kurpiel

TADEUSZ KURPIEL


Zakład Kominiarski
Kraków, os. Krakowiaków 45
Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie

WYRÓŻNIENIE

Jan Kosmowski
ASO Mercedes Benz Kosmowski
Kraków, ul. Ofiar Dąbia 2
Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców w Krakowie

Eugeniusz Madej
Obuwniczy Zakład Produkcyjno-Handlowy "EDEK"
Kalwaria Zebrzydowska, ul. Polna 4
Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2014 ROKU”

 

Jacek Kurczab Rzemieslnik Roku 2014

JACEK KURCZAB

FIRMA JUBILERSKA „DELL’ORO”
Kraków, ul. Kopernika 22
Cech Złotników, Jubilerów i Pokrewnych Zawodów w Krakowie
WYRÓŻNIENIE
 

Marta Łudzik

SALON FRYZJERSKI
Kraków, ul. Lubicz 14
Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie

 

Tadeusz Kurpiel

ZAKŁAD KOMINIARSKI
Kraków, oś. Krakowiaków 45A/lok.1
– Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych 


 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2013 ROKU”
W KATEGORII USŁUGI

Mielnicki Rzemieślnik roku 2013

Grzegorz Mielnicki


Firma BIM Optic
Kraków, ul. Krowoderska 58
Małopolski Cech Optyków w Krakowie

 WYRÓŻNIENIE

 Jack Stankiewicz
– Powiatowy Cech Rzemieślników o Przedsiębiorców w Wieliczce

 Jan Góralczyk
– Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka w Kalwarii Zebrzydowskiej


NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2012 ROKU”

W KATEGORII USŁUGI 

TADEUSZ DĄBROWSKI
FIRMA DĄBROWSKI AUTO SERWIS TADEUSZ DĄBROWSKI
uL.Jerzmanowskiego 33c, 30-868 Kraków
WYRÓŻNIENIE
 Agata Jarecka
AGATA STUDIO. JARECKA A.
Rynek Górny 11, 32-020 Wieliczka
 

Reginald Jaworski
"Plumbing Enterprise" Reginald Jaworski
UL. Krakowska 44, 31-066 Kraków 

 


NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2011 ROKU”
W KATEGORII USŁUGI
 TADEUSZ KOWALCZYK
Pracownia Optyczna Tadeusz Kowalczyk
ul. Zwierzyniecka 17, 31-103 Kraków
WYRÓŻNIENIE
 Jerzy Gładysek
Gładysek Bosch Service
ul. Bora Komorowskiego 11, 31-476 Kraków
 Tadeusz Trzaska
Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Trzaska
Zerwana 47, 32-091 Michałowice

 


 

 NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2010 ROKU”
W KATEGORII USŁUGI

 ZBIGNIEW ANTONIAK
Antoniak Auto
Autoryzowany Dealer Peugeot
ul. Czarnochowska 19, 32-020 Wieliczka
 TADEUSZ GARGAS
Zakład Mechaniki Pojazdowej
Klęczany 106, 38-333 Zagórzany
WYRÓŻNIENIE
 Grzegorz Adamski
Zakład blacharsko-dekarski
ul. Miechowity, Kraków
 Zbigniew Klich
Klich & Klich sc. Zakład Pracy Chronionej
Sieniczno, ul. Orzechówka 25 32-300 Olkusz

 


NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2009 ROKU”
W KATEGORII USŁUGI

 TADEUSZ WALCZAK
PRACOWNIA TAPICERSKA 
ul. Janowskiego 22, 30-440 Kraków
W KATEGORII PRODUKCJA
 STANISŁAW BROSZKIEWICZ
Cukiernia Stanisław Broszkiewicz"
ul. Wolnica 10, Bochnia
W KATEGORII USŁUGI
 STANISŁAW KORCZAK
Zakład Usług Kuśnierskich 
ul.Waksmundzka 115, Nowy Targ
WYRÓŻNIENIE
 JACEK KURCZAB
DellOro Firma Jubilerska
ul. Kopernika 22, 31-501 Kraków
 JERZY NENKO
Zakład Usług Kominiarskich
ul. Szlak 63, Kraków
 JACEK TATOMIR
Salon Fryzjerski Jacques Alexandre Academie
ul. Sławkowska 4, 31-014 Kraków
 KRZYSZTOF WACHACKI
Zakład Handlu i Usług Motoryzacyjnych
ul. Miechowska 44, 32-250 Charsznica

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2008 ROKU”
W KATEGORII PRODUKCJA

  KRZYSZTOF PAJĄK
Zakład Handlowo-Produkcyjny "KOBAX"
Kalwaria Zebrzydowska

WYRÓŻNIENIA


KAZIMIERZ BOCHENEK
Zakład Produkcyjno-Handlowy "KABOS" Sułkowice
 JAN FILIPOWICZ
Zakład Remontowo-Budowlany "F.F.BUD" Kraków
 ZDZISŁAW JEZIORO
Wytwórnia Obuwia Kraków
ADAM ROGÓŻ
Zakład Produkcyjno-Handlowy "DACH CENTRUM" Olkusz

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2007 ROKU”
W KATEGORII PRODUKCJA

 JANUSZ CHWAJOŁ
Pracownia Kamieniarska
ul.Powstańców, 34-130 Kraków
WYRÓŻNIENIE
FRANCISZEK KANIA
AUTO SERWIS KANIA Radziszów, ul. Modrzewiowa 15
 KRZYSZTOF PAJĄK
FIRMA KOBAX Zebrzydowice
JAN RAKOCZY
FIRMA TOMAGA ul. Racławicka, Miechów
NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2006 ROKU”
W KATEGORII PRODUKCJA
 EDWARD PASTERNAK
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "EBATA"
Brody 94, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
W KATEGORII PRODUKCJA
 MARIA RZANKOWSKA
Cukiernia "SAMANTA"
ul. Witkiewicza 2, 34-500 Zakopane
W KATEGORII USŁUGI
 STANISŁAW WANDAS
CENTRAL GUM-SERWIS 
ul.Krakowska 3, 33-113 Zbylitowska Góra
WYRÓŻNIENIE
ARTUR GRZESIKOWSKI
ZAKŁAD KAMIENIARSKI ul.Góra Libertowska 1, 30-444 Kraków
 STANISŁAW KORCZAK
KUŚNIERSTWO-KOŻUSZKARSTWO ul. Waksmundzka 115, 34-400 Nowy Targ
TADEUSZ WALCZAK
PRACOWNIA TAPICERSKA ul. Janowskiego 22, 30-440 Kraków

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2005 ROKU”
W KATEGORII PRODUKCJA
 JÓZEF TRZCIŃSKI
PIEKARNIA "Trzcińscy"
Nowy Targ ul. Waksmundzka 2
W KATEGORII USŁUGI
 ZYGMUNT CZYŻYCKI
Centrum Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Porąbka"
Porąbka Iwkowska 72
W KATEGORII USŁUGI
 JÓZEF ZAJĄC
Usługi Stolarskie 
Skrzydlna 270
WYRÓŻNIENIE
JAN ADAMCZYK - RTE Radioelektrotechnika Wolbrom, Chełm 122a
ANDRZEJ MACIUSZEK - Zakład Usług Ogólnobudowlany "TAP-MAL" Barcice 394
ANDRZEJ SKWARCZYŃSKI - Zakład Remontowo-Budowlany Kraków ul.Lubomirskiego 7
ANDRZEJ STAWIARSKI - Firma Gastronomiczna "RAJ" Gołkowice Dolne 95B

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2004 ROKU”
W KATEGORII USŁUGI
 MAŁGORZATA STRUG - ZGRZYWA
Zakład Fryzjerski - Kraków
W KATEGORII USŁUGI
 EDWARD KLUZA
Firma "OPTYKA" - Tarnów
W KATEGORII PRODUKCJA
JAN PLATA
Firma Produkcyjno-Handlowo-UsŁugowa "KRYSZTAŁ"
WYRÓŻNIENIE
 STANISŁAW FILIPOWICZ - Zakład Remontowo-Budowlany "F.F.BUD"
JÓZEF GLANOWSKI - "GLANZBUD"
DANUTA JĘDRYCZKA - Zakład Piekarsko-Cukierniczy "DANA"
JAROSŁAW JOBS - Zakład Optyczny
GRZEGORZ MIELNICKI - Firma Optyczna "MiB OPTIC"
JÓZEF TALAGA - Pracownia Kowalstwa Artystycznego

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2003 ROKU”
W KATEGORII RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
 EUGENIUSZ CIEŚLA
"Zumec" Zakład Urządzeń Mechanicznych, Czchów, ul. Trawniki 37
W KATEGORII PRODUCENT
 EMIL GÓRNISIEWICZ
Piekarnia, Kraków ul. Garbarska 12
W KATEGORII USŁUGI
 KAZIMIERZ WOLSKI
Przedsiębiorstwo Kamieniarskie "Wolski" Mizerna 96
WYRÓŻNIENIE
 ANNA ZARZYCKA 
JANUSZ PIASNY
EDWARD PASTERNAK

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2002 ROKU”
W KATEGORII RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
 JANUSZ KOWALSKI
FIRMA ZŁOTNICZA "ELJA", Kraków, ul. Sienna
W KATEGORII PRODUCENT
 JAN BŁASZKIEWICZ 
TARNÓW
wyróżnienie
 MAREK KIEŁTYKA 
KRAKÓW
W KATEGORII USŁUGI
 WŁADYSŁAW MICHURA
NOWY SĄCZ
wyróżnienie
 TADEUSZ KOWALCZYK 
MIECZYSŁAW WALCZYK
KAZIMIERZ WOLSKI

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2001 ROKU”
W KATEGORII USŁUGODAWCA
 WŁADYSŁAW FILIPOWICZ
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA „FF BUD", Kraków, ul. Taklińskiego 87
 MARTA PRZYBYŁO - IZBA NOWY SĄCZ
SALON FRYZJERSKI „MARTA”, Zakopane, ul. Krupówki 25 a
WYRÓŻNIENIE
 WIESŁAW KOCZOROWSKI
FIRMA OPTYCZNA, KRAKÓW, oś. Niepodległości 3
 ZBIGNIEW STESKAL
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA „STESKAL”, NOWY TARG, Rynek 20
W KATEGORII RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
 MAREK KIEREPKA - IZBA TARNÓW
ZAKŁAD CERAMICZNY, NOWY WIŚNICZ, ul. Mickiewicza 22
W KATEGORII PRODUCENT
 PRZYZNANO TYLKO WYRÓŻNIENIE
JAN I REGINA PLATA- IZBA NOWY SĄCZ
FIRMA PRODUKCYJNO –HANDLOWO-USŁUGOWA „KRYSZTAŁ”, Podegrodzie 210

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 2000 ROKU”
W KATEGORII PRODUCENT
PIOTR WĄSIK
“WAMECH” PRODUCENT WÓZKÓW PRZEMYSŁOWYCH 
KRAKÓW, ul. Torowa 3
WYRÓŻNIENIE
ALICJA PĘGIEL
PIEKARNIA, KRAKÓW, ul. Klasztorna 2a
W KATEGORII USŁUGODAWCA
JERZY CHMIELOWSKI
F.H.U INSTALACJE SANITARNE I GRZEWCZE
NOWY TARG, ul. Konfederacji Tatrzańskiej 37
WYRÓŻNIENIE
IRENA PIECZARSKA
SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY "IRENA", KRAKÓW, ul. Powroźnicza 7
W KATEGORII RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
MARIAN CICHOŃ
FIRMA ZŁOTNICZA, KRAKÓW, ul. Floriańska 24

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 1999 ROKU”
W KATEGORII PRODUCENT
EDMUND BARCZYK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSA, WOLBROM, ul. Pompka 7
WYRÓŻNIENIE
PIOTR WĄSIK
“WAMECH” PRODUCENT WÓZKÓW PRZEMYSŁOWYCH 
KRAKÓW, ul. Torowa 3
W KATEGORII USŁUGODAWCA
MARIAN WÓJCIK
FIRMA OPTYCZNA , KRAKÓW, ul. Karmelicka 57
WYRÓŻNIENIE
 MAŁGORZATA KONASZEWSKA - PYLA 
FOTOGRAFOWANIE, KRAKÓW, pl. Matejki 9

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 1998 ROKU”
W KATEGORII USŁUGODAWCA
KRYSTYNA FOLTYN
SALON FRYZJERSKI, KRAKÓW, OŚ. MISTRZEJOWICE NOWE 5
WYRÓŻNIENIE
MARIAN WÓJCIK
FIRMA OPTYCZNA , KRAKÓW, ul. Karmelicka 57

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 1997 ROKU”
CZESŁAW MIERNIK
ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ , KRAKÓW, Prądnicka 36

 

NAGRODZENI TYTUŁEM “MAŁOPOLSKI RZEMIEŚLNIK 1996 ROKU”
ZDZISŁAW TRELA
PIEKARNIA TRELA, KRAKÓW, ul. Długosza 3
Czytano 1689 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 02 czerwiec 2017 10:34