wtorek, 27 luty 2024 14:54

"Jakie znasz zawody 2024" - zgłoś się do konkursu!

Rysujcie, malujcie, fotografujcie i filmujcie - czekamy na Wasze prace! Zadaniem konkursowym jest stworzenie rysunku, fotografii lub krótkiego filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Fundacja Społeczeństwo i Gospodarka pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie organizuje kolejny Konkurs „Jakie znasz zawody”. To już kolejna ogólnopolska edycja tego Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów z Małopolski! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia do etapu regionalnego można składać w terminie do 15.04.2024r., osobiście lub za pośrednictwem poczty, w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, 31-008 Kraków, ul. św. Anny 9.

Szczegółowe informacje pod numerem: 12 421-52-51 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dokumenty do pobrania (kliknij w poniższy link aby pobrać):

1. Regulamin konkursu plastycznego dla przedszkoli;

2. Regulamin konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-IV;

3. Regulamin konkursu filmowego dla uczniów klas V-VIII;

4. Załącznik - lista zawodów rzemieślniczych.

Czytano 811 razy Ostatnio zmodyfikowano wtorek, 05 marzec 2024 09:46