poniedziałek, 26 luty 2024 10:25

2 Kongres Krakowskich Przedsiębiorców już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę II Kongres Krakowskich Przedsiębiorców. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Fabryczna CKF_13 przy ul. Fabrycznej 13 w Krakowie. Szczególnie zapraszamy na godzinę 14:00, na panel "Rzemiosło kuźnią talentów" w którym weźmie udział Prezes MIRiP Janusz Kowalski oraz Pełnomocnik MIRiP, Adwokat Justyna Podlińska.
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie Kongresu (po kliknięciu TUTAJ).

Koncepcja zorganizowania Kongresu wyniknęła z potrzeby zgromadzenia w jednym miejscu przedsiębiorców z Krakowa oraz przedstawicieli różnych sektorów, istotnych z perspektywy partnerskiego współdziałania na rzecz rozwoju miasta. Wydarzenie obejmie panele dyskusyjne, skupiające się na kluczowych kwestiach dla przedsiębiorców zarządzających firmami o różnych skalach.

Inicjatorem Kongresu jest Stowarzyszenie „Postaw na Kraków”, zrzeszające zaangażowane jednostki, którym zależy na dobru Krakowa i pragną aktywnie uczestniczyć w jego życiu. To działanie stanowi część szeroko zakrojonych inicjatyw mających na celu wspólne poszukiwanie optymalnych ścieżek rozwoju dla miasta. Kongres stanowi okazję do spotkania i merytorycznej dyskusji.

Czytano 264 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 26 luty 2024 11:10