poniedziałek, 20 listopad 2023 08:44

U-Rodziny - 16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych

W dniach 16-18 listopada w Krakowie odbył się 16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023. Partnerem instytucjonalnym przedsięwzięcia była Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębioczości w Krakowie.

Trzydniowe U-Rodziny opiewały w liczne spotkania, warsztaty, panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli firmy rodzinnych, organizacji zrzeszających przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów oraz przedstawicieli innych instytucji związanych z tematyką firm rodzinnych. W sobotę, panel pn."Sukcesja po Małopolsku – prezentacja modelu wsparcia sukcesji w województwie małopolskim" z udziałem przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz małopolskich przedsiębiorców rodzinnych, poprowadziła związana od lat z tematyką firm rodzinnych Adwokat Justyna Podlińska. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli wysłuchać historii powstania firmy rodzinnej WAMECH, którą prezentował znany rzemieślnik od lat związany z MIRiP Pan Piotr Wąsik. Zwieńczeniem U-Rodzin była uroczysta Gala, w której udział wzięli przedstawiciele MIRiP: Prezes Janusz Kowalski oraz Z-ca dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik. Ważną częścią Gali było uroczyste pokrojenie tortu przygotowanego przez Panią Annę Przebindowską, właścicielkę firmy rodzinnej "Cukiernia Stefanka".

Czytano 367 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 20 listopad 2023 08:59