wtorek, 27 czerwiec 2023 19:57

Szkolenie członków Komisji Egzaminacyjnych

W pięknej sali Cechu Rzemiosł Spożywczych w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia powołań na członków Komisji Egzaminacyjnych Mistrzowsko-Czeladniczych. Kadencja poprzednich Komisji skończyła się i stąd konieczność powołania Komisji na lata 2023-2028. W czasie spotkania wręczono powołania na przewodniczących Komisji, zastępców przewodniczących i członków. Akty powołania wręczył zastępca prezesa MIRiP Andrzej Dębowski.
Wręczenie powołań połączone zostało ze szkoleniem dla osób wchodzących w skład Komisji Egzaminacyjnych Izby Rzemieślniczej. Szkolenie to jest obowiązkowe, wynika z mocy ustawy. Szkolenie prowadziła Agnieszka Harasim, dyr. Izby Rzemiosła Mazowsza, Kurpiów i Mazowsza, ekspertka Związku Rzemiosła Polskiego w zakresie oświaty.
  • Kotlowe
  • Kotlowe1