piątek, 01 październik 2021 11:40

Informacja o uzyskanym dofinansowaniu z PIR

Miło nam poinformować, że MIRiP otrzymała dofinansowanie na realicję Projektu w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła pn.: Modernizacja sprzętu komputerowego na potrzeby poprawy funkcjonowania MIRiP w wysokości 20 000.00.

W ramach projektu Izba zakupi nowe wyposażenie: sprzęt komputerowy (monitory), rozwinie obecnie używany sprzęt (poprzez zwiększenie wydajności komputerów dzięki nowym dyskom SSD i rozbudowanym pamięciom RAM), zakupi nowy serwer do zabezpieczenia danych oraz inne niezbędne materiały eksploatacyjne. Dzięki zakupowi tego sprzętu Izba będzie mogła w sposób bezpieczny przechowywać i przetwarzać dane i dokumenty egzaminacyjne Czeladników i Mistrzów. Dzięki uleprzeniu sprzętu poprawi się jakości obsługi rzemieślników i zwiększy się efektywność promocji w Internecie.

Czytano 518 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 21 październik 2022 06:20