czwartek, 14 październik 2021 12:59

Targi Pracy w naszej szkole! Zapraszamy do udziału!

Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy organizują Targi Pracy, które odbędą się dnia 26 października 2021 r., w godz. 10.00 – 14:00 w budynku Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, ul. Rzeźnicza 4.
 
Targi skierowane są do młodzieży uczącej się w szkołach branżowych I stopnia i poszukującej pracy w czasie wolnym od nauki oraz absolwentów tych szkół, wchodzących na rynek pracy. Poprzez organizację targów chcemy uczestnikom przedstawić oferty pracy wystawców. Targi Pracy służą prezentacji ofert pracy w różnych branżach. Ułatwiają bezpośredni kontakt młodzieży z pracodawcami.

W związku z podjętą inicjatywą serdecznie zapraszamy Państwa Firmy do wzięcia udziału w targach. Udział w Targach jest bezpłatny.

 

Wyrażamy nadzieję, że nasza propozycja okaże się dla Państwa atrakcyjna i korzystna, a zaproszenie do udziału w Targach nie pozostanie bez odpowiedzi. Zapewniamy: bezpłatny parking na dziedzińcu szkoły, stoisko wystawiennicze (stolik oraz 2 krzesła). Podczas Targów przewidziane są liczne atrakcje, tj. pokazy fryzjerskie, pokazy kuchni molekularnej i wykłady na temat doradztwa zawodowego.


Proszę o potwierdzenie Państwa obecności do dnia 20.10.2021 roku. Pytania i potwierdzenia proszę kierować do Pana Marka Skiby, numer telefonu: 12 257 12 19,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytano 104 razy Ostatnio zmodyfikowano czwartek, 14 październik 2021 13:04