czwartek, 01 luty 2018 10:34

Konkurs: Jakie znasz zawody

Zapraszamy uzdolnione dzieci i młodzież!
Rysujcie, malujcie, fotografujcie i filmujcie - czekamy na Wasze prace!
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości informuje, że Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Fundacja Społeczeństwo i Gospodarka pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie organizuje kolejny Konkurs „Jakie znasz zawody”. To już czwarta ogólnopolska edycja tego Konkursu.
Zadaniem konkursowym jest stworzenie rysunku, fotografii lub krótkiego filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.

Poznając różne zawody młodzież zdobywa wiedzę o życiu społecznym i gospodarczym oraz uczy się szacunku dla pracy innych. Rozwijanie zainteresowań artystycznych poprzez wykonanie rysunków, zdjęć czy filmów wpłynie - zdaniem organizatorów - pozytywnie na kreatywność oraz umiejętność prezentowania własnych obserwacji i przemyśleń.
Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i promowanie wiedzy o rynku pracy. Jego szczególną wartością jest wczesna edukacja o zawodach i propagowanie szacunku dla pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców czekają nagrody!
ZGŁOSZENIA do etapu regionalnego w Małopolsce:
- termin: do 31.03.2018 r.
- Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, 31-008 Kraków, ul. św. Anny 9, tel. 12 421-52-51, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
- wymogi dotyczące prac, FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE wraz z ZAŁĄCZNIKAMI): http://www.irpoznan.com.pl/wiadomosc,jakie-znasz-zawody-2018.html

Czytano 986 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 28 luty 2018 10:47