sobota, 30 marzec 2024 15:26

Świąteczne spotkania i życzenia

Prezes Janusz Kowalski ze swoim zastępcą Grzegorzem Mielnickim reprezentowali Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości na wielkanocnych spotkaniach w Rynku Głównym.
Na wspólnym składaniu życzeń świątecznych z mieszkańcami spotkali się, przy estradzie Jarmarku Wielkanocnego organizowanego przez Krakowską Kongregację Kupiecką i firmę Artim - prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, jego zastępca Andrzej Kulig, wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa Michał Drewnicki oraz metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski, który uroczyście poświęcił przyniesione koszyczki.
Było to szczególne święcenie pokarmów dla prezydenta Jacka Majchrowskiego, bo ostatnie w jego prezydenckiej karierze. Jak powiedział obecnym na wydarzeniu, życzy Krakowowi i mieszkańcom, aby miasto było dobrze zarządzane w kolejnych latach.
 
Potem Janusz Kowalski i Grzegorz Mielnicki uczestniczyli w poświęceniu pokarmów wielkanocnych w Bazylice Mariackiej. Do tej świątyni, do swojego kapelana ks. inf. Dariusza Rasia przybyło Bractwo Kurkowe z rodzinami i przyjaciółmi.
Czytano 115 razy