poniedziałek, 06 listopad 2023 21:23

Regionalny etap konkursu BHP

Siedemnastu uczniów uczestniczyło w regionalnym etapie konkursu BHP. Zwyciężyli Anna Iskra i Dawid Kopeć. Będą reprezentować Kraków na szczeblu centralnym w Warszawie 5 grudnia br.

Uczestników oraz komisję konkursową przywitał Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. W Komisji Konkursowej pracowali: Piotr Motłoch z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie (przewodniczący), Magdalena Gaweł z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie, Wiesław Owsiński z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie, Anna Adamczyk, dyrektor Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Agnieszka Walczak Szefer z Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
Po kilku godzinach zmagań wszystko było jasne. Wygrała Anna Iskra, która kształci się w zawodzie fryzjer, mistrzem prowadzącym jest Paweł Serkis, drugie miejsce premiowane udziałem w warszawskim finale zajął Dawid Kopeć, mistrzem prowadzącym jest Tomasz Kopeć, właściciel firmy Kominiarsko Budowlanej. Finaliści są uczniami Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości, a uczniów do udziału w turnieju przygotowała nauczycielka Anita Dudek Sas.
Nagrody zwycięzcom i upominki wszystkim uczestników wręczył Mariusz Pyrcz, zastępca Okręgowego Inspektora Pracy ds. Nadzoru.

Czytano 354 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 06 listopad 2023 21:37