środa, 26 lipiec 2023 19:54

Pożegnaliśmy śp. Józefa Trzcińskiego

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. JÓZEFA TRZCIŃSKIEGO, mistrza w zawodzie piekarz, długoletniego Starszego Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu, nauczyciela i wychowawcy kilku pokoleń piekarzy, Człowieka niezwykłej rzetelności i prawości charakteru, oddanego sprawom piekarnictwa, wybitnego działacza samorządu gospodarczego rzemiosła Małopolski, b. ratownika GOPR.
Za działalność na rzecz środowiska małopolskich i polskich rzemieślników – piekarzy wyróżniony był Szablą Kilińskiego. Pogrzeb Józefa Trzcińskiego odbył sie w sobotę 22 lipca br w Nowym Targu.
Rodzinie i Bliskim wyrazy szczerego współczucia składają, Janusz Kowalski prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, Zarząd, pracownicy i rzemieślnicy małopolscy.

Czytano 263 razy