Spotkanie promujące „MSS” ze Starszymi Cechów

Status projektu: Aktywny Zdjęcia przedstawiają uczestników spotkania "Małopolskiej Sieci Sukcesorów" zorganizowanego w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w dniu 20.06.2024

Za nami kolejne spotkanie informacyjne w ramach III edycji „Małopolskiej Sieci Sukcesorów SUKCES-JA!”! Tym razem do udziału w projekcie zaprosiliśmy Starszych Cechów.

20 czerwca w siedzibie MIRiP odbyło się spotkanie promujące kolejną odsłonę Małopolskiej Sieci Sukcesorów. Prezes MIRiP Janusz Kowalski, z-ca dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik oraz mecenas Justyna Podlińska podczas spotkania opowiedzieli Starszym Cechom o dwóch poprzednich edycjach projektu oraz ich efektach, jednocześnie odsłaniając kulisy jego trzeciej odsłony. Prezes zaprosił zebranych do akcji promocyjnej projektu – w przypadku chęci pomocy w rozpropagowania informacji o projekcie wystarczy zgłosić w izbie takie zapotrzebowanie. Pracownicy naszej izby z przyjemnością przyjadą do zaprzyjaźnionych organizacji i przeprowadzą ciekawą prezentację informacyjną o projekcie.

Przypominamy! Małopolska Sieć Sukcesorów to:

• bezpłatny udział aż w 5 warsztatach z doświadczonymi prowadzącymi z zakresu sukcesji przedsiębiorstw;
  • ogromna dawka wiedzy prawnej, podatkowej i zarządczej;
  • wymiana doświadczeń z osobami, które proces sukcesji mają już za sobą;
  • szansa na zawarcie nowych kontaktów biznesowych.

Kliknij TUTAJ aby dołączyć do projektu.

Szczegółowe informacje o projekcie w zakładce Projekty (lub po kliknięciu TUTAJ).

Więcej w tej kategorii:

Masz pytania?