czwartek, 26 listopad 2020 19:02

List Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie interaktywnej mapy oferty świątecznej

W liście tym Pan Prezydent zachęca do aktywnego włączenia się krakowskich przedsiębiorców, rzemieślników i firm do nowej miejskiej inicjatywy jaką jest
interaktywna mapa oferty świątecznej.


Serwis zostanie uruchomiony jeszcze w listopadzie, a jego zakres będzie naprawdę bardzo szeroki, poczynając od produktów gastronomicznych, poprzez produkty regionalne, rzemiosło, na upominkach świątecznych kończąc. Aby znaleźć się na mapie wystarczy wypełnić ankietę https://arcg.is/1OT8Oi

i określić jaki asortyment oferuje przedsiębiorca. Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z oferty.

W ten sposób chcemy zachęcić mieszkańców naszego Miasta do wspierania krakowskich i małopolskich przedsiębiorców oraz do zakupów świątecznych w globalnej sieci, a jednak bardzo lokalnie.
Hasłem przewodnim akcji jest: W te Święta zamawiamy online!
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z listem i jego dalszą dystrybucję do przedsiębiorców.
W szczególności zachęcamy do wypełnienia ankiety dostępnej TUTAJ https://arcg.is/1OT8Oi

Jeżeli w Państwa opinii list ten powinien zostać przesłany jeszcze do innych stowarzyszeń, których nie ma pośród adresatów niniejszej wiadomości to bardzo proszę o taką informację w mailu zwrotnym.

Pobierz PDF

Czytano 1057 razy Ostatnio zmodyfikowano czwartek, 26 listopad 2020 22:04