czwartek, 14 listopad 2019 16:26

Konferencja Pracownicze Plany Kapitałowe

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zaprasza na kolejną konferencję „PPK – Przewodnik Pracodawcy”, organizowaną przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”.
Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 listopada o godz. 9.00 w hotelu Hilton Garden Inn przy ul. Marii Konopnickiej 33 w Krakowie.  Serdecznie zachęcamy do udziału w Konferencji zrzeszonych w państwa organizacji przedsiębiorców.


 W tym roku powstaną pierwsze Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Docelowo do ich uruchomienia zobowiązana będzie większość krajowych przedsiębiorstw. Oznacza to, że PPK staną się jednym z ważnych elementów krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych.
Jak każdy nowy program, Pracownicze Plany Kapitałowe rodzą z pewnością wiele pytań, wątpliwości i wyzwań. W jaki sposób wybrać instytucję finansową, która będzie zarządzała PPK? Czy i jakich dostosowań wymagać będą systemy kadrowo-płacowe? Jak informację o PPK przedstawić pracownikom? To tylko niektóre z nich.
Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo na konferencji, którą Rzeczpospolita przygotowała dla Państwa, wspólnie z partnerami merytorycznymi. Będzie to konferencja inna niż wszystkie organizowane dotychczas. Chcemy skupić się wyłącznie na praktycznych aspektach wdrażania i funkcjonowania PPK. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prelegentów będą mogli Państwo poznać zasady tworzenia Planów, dowiedzieć się w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak również rozstrzygnąć kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK.
Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.
Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w konferencji pozwoli na sprawne wdrożenie PPK w Państwa firmie.
Zapraszamy do rejestracji na stronie: https://konferencje.rp.pl/wydarzenia/7/1424-ppk-przewodnik-pracodawcy

Czytano 226 razy Ostatnio zmodyfikowano czwartek, 14 listopad 2019 16:30