XXII edycja konkursu „Bezpiecznie od startu” dla uczniów z zakładów rzemieślniczych

Wydział Oświaty i Kwalifikacji Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pn. „Bezpiecznie od startu”, organizowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego oraz Państwową Inspekcję Pracy.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle. Adresatami konkursu są uczniowie rzemiosła, czyli młodociani pracownicy zatrudnieni w celu przygotowania zawodowego w zakładach rzemieślniczych oraz uczniowie odbywający praktykę u rzemieślników.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: regionalnym i ogólnokrajowym.

Przyjęty terminarz przebiegu Konkursu:

• Etap regionalny – odbędzie się w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, ul. św. Anny 9, w dniu 06 listopada 2024 r. o godz. 10:00.
  • Ogólnopolski Finał XXII edycji Konkursu BHP – na którym dwóch laureatów etapu regionalnego będzie reprezentować naszą Izbę, odbędzie się 04 grudnia 2024 r. w Warszawie – w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego.

Zgłoszenia
(na karcie – zał. regulaminu konkursu nr 1+3 ) należy przesłać do dnia 28 października 2024 r.:

• na adres Izby, ul. św. Anny 9, 31-008 Kraków, lub
  • e-mailem kwalifikacje@izba.krakow.pl lub
  • złożyć bezpośrednio w Wydziale Oświaty Kwalifikacji MIRiP w Krakowie, I piętro, pokój nr 16.

Dodatkowe informacje dot. konkursu można uzyskać w w/w wydziale lub pod nr tel. 12 422 77 68

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Przypominamy – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Państwową Inspekcję Pracy.

DO POBRANIA:

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa

BAZA PYTAŃ

Masz pytania?