Jan Klimek nowym Prezesem Związku Rzemiosła Polskiego

7 sierpnia 2024 roku podczas Nadzwyczajnego Kongresu Rzemiosła Polskiego na stanowisko Prezesa ZRP został wybrany Profesor Jan Klimek.

Profesor Jan Klimek to wieloletni rzemieślnik z branży cukierniczej, pełniący funkcję Wiceprezesa ZRP oraz Prezesa Izby Rzemieślniczej i Małej oraz Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. W głosowaniu został wybrany zdecydowaną większością głosów, aby kontynuować swoją pracę do końca bieżącej kadencji. Jego kontrkandydatami byli Daniel Trojak z Beskidzkiej Izby Rzemiosła, Sylwester Zawadzki z Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Białymstoku oraz Zdzisław Siwiński z Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie.

Życzymy wytrwałości oraz licznych sukcesów w prowadzeniu działań na rzecz rozwoju polskiego rzemiosła. Serdeczne gratulacje!

Zdjęcie ze strony Związku Rzemiosła Polskiego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!