Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uzyskała dofinansowanie na realizację nastepujących projektów w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła:

Edycja 2021: Projekt Modernizacja sprzętu komputerowego na potrzeby poprawy funkcjonowania MIRiP (numer umowy 113/PIR/S1/2021, wartość dofinansowania 20 000,00 zł);

Edycja 2022: Projekt Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne (numer umowy 138/PIR/Z2/2022, wartość dofinansowania 119 690.00 zł).

niw

Miło nam poinformować, że do udziału w "Warsztatach rzemieslniczych - edycja 2022" zostały zakwalifikowane następujące szkoły:

1. Szkoła Podstawowa w Cichawce, Cichawka 8, 32-740 Łapanów;
2. Szkoła Podstawowa Nr 50, 31-351 Kraków, ul. Katowicka 28;
3. Szkoła Podstawowa Nr 1, 32-043 Skała, ul. Topolowa 25.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych naszych inicjatywach!

 

 

Działanie realizowane jest w ramach projektu Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne realizowanego dzięki wsparciu finansowym Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Polskiego Inkubatora Rzemiosła Komitet do spraw Pożytku Publicznego w latach 2022-2023 przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

wtorek, 25 październik 2022 10:29

Konkurs RZEMIOSŁO-RĘKODZIEŁO-SZTUKA - edycja 3!

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie zapraszają uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w Konkursie „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”. Zachęcamy do udziału uczniów, których pasją jest tworzenie, do zaprezentowania dzieła własnych rąk (z dowolnej dziedziny rzemiosła czy rękodzieła).

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych, organizowanych przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości „Warsztatach rzemieślniczych”. Działania skierowane są do najmłodszych - uczniów przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I-III). Uczniowie wezmą udział w bezpłatnych 3-4 godzinnych warsztatach z produkcji sera w gospodarstwie agroturystycznym, zapoznają się ze specyfiką działania takiego gospodarstwa, nakarmią zwierzęta w zagrodzie, a nawet zwiedzą domki na drzewie.

Serdecznie zapraszamy zakłady rzemieślnicze do udziału, w realizowanej przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości sesji zdjęciowej "Rzemieślnik XXI wieku". Istotą tej inicjatywy jest promocja nauki zawodu w systemie dualnym, ukazanie Mistrza i Ucznia w ich miejscu pracy. Zdjęcia wykona profesjonalny fotograf w wybranych zakładach, będących członkami cechów zrzeszonych w MIRiP na terenie woj. małopolskiego. Sesja taka jest dla uczestników bezpłatna - w całości finansowana ze środków Polskiego Inkubatora Rzemiosła.

czwartek, 20 październik 2022 12:06

Informacja o uzyskanym dofinansowaniu z PIR

Miło nam poinformować, że MIRiP otrzymała dofinansowanie na realicję Projektu w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła pn.: Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne w wysokości aż 119 690.00 zł!

piątek, 01 październik 2021 11:40

Informacja o uzyskanym dofinansowaniu z PIR

Miło nam poinformować, że MIRiP otrzymała dofinansowanie na realicję Projektu w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła pn.: Modernizacja sprzętu komputerowego na potrzeby poprawy funkcjonowania MIRiP w wysokości 20 000.00.