pasek power1


Program PO WER

"Projektu „Poznanie portugalskiego modelu nauki zawodu w branży stolarskiej"
(numer projektu 2015-1-PL01-KA102-015532)
 
Tygodniowe praktyki dla 20 osób związanych ze szkolnictwem zawodowym, które odbędą się w Casa da Educação w Lizbonie (Portugalia).

Czytaj więcej...
 
"Projekt jest finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach realizowanego przez FRSE projektu
"Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego" we współpracy z Casa da Educação.”

Wyjazd 20 uczestników projektu "Poznanie portugalskiego modelu nauki w branży stolarskiej" w dniach 19.06.2016 - 25.06.2016. Sprawozdanie z pobytu.

poniedziałek, 31 październik 2016 11:29

Program PO WER

Zapraszamy do udziału w projekcie  „Poznanie portugalskiego modelu nauki zawodu w branży stolarskiej” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dotyczącego kształcenia zawodowego.

Poniżej zamieszczamy Formularze Rekrutacyjne i Regulamin Rekrutacji.

Regulamin Rekrutacji - pobierz

Formularz Pracownicy - pobierz

Formularz Stolarze - pobierz

Formularze Rekrutacyjne należy składać do dnia 26.02.2016 r. w siedzibie Izby, pocztą tradycyjną (decyduje data stempla pocztowego) lub w formie skanu (formularz musi być podpisany!) pocztą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

uczestników zakwalifikowanych do programu będzie udostępniona w siedzibie Izby i na stronie www w dniu 11.03.2016 r.

poniedziałek, 31 październik 2016 11:21

Wyniki rekrutacji

Informujemy, że Komisja Rekrutacyjna MIRiP wybrała uczestników projektu "„Poznanie portugalskiego modelu nauki zawodu w branży stolarskiej” (numer projektu 2015-1-PL01-KA102-015532).

Wyniki rekrutacji dostępne są w siedzibie Izby (gablota - parter). Ponadto, na adres mailowy każdego z wnioskodawców został wysłany mail z potwierdzeniem udziału w projekcie. Prosimy na odpowiedź w ciągu 7 dni od daty jego otrzymania. Brak potwierdzenia będzie równoznaczny z rezygnacją udziału w projekcie.