poniedziałek, 24 październik 2022 11:10

Zaproszenie do udziału w sesji fotograficznej MIRiP "Rzemieślnik XXI wieku" - zgłoszenia do 13 listopada

Serdecznie zapraszamy zakłady rzemieślnicze do udziału, w realizowanej przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości sesji zdjęciowej "Rzemieślnik XXI wieku". Istotą tej inicjatywy jest promocja nauki zawodu w systemie dualnym, ukazanie Mistrza i Ucznia w ich miejscu pracy. Zdjęcia wykona profesjonalny fotograf w wybranych zakładach, będących członkami cechów zrzeszonych w MIRiP na terenie woj. małopolskiego. Sesja taka jest dla uczestników bezpłatna - w całości finansowana ze środków Polskiego Inkubatora Rzemiosła.

Spośród wykonanych fotografii, 24 wybrane (wydrukowane w formacie 60x60 cm, oprawione, opisane) będą stanowić ekspozycję na przyszłorocznej Wielkiej Gali Jubileuszu 95-lecia MIRiP. Fotografie w formie wystawy uświetnią również inne wydarzenia, takie jak Piknik Rzemieślniczy, Targi Edukacyjne oraz zostaną umieszczone na kalendarzach ściennych MIRiP na rok 2023 i 2024. Prosimy zainteresowane wzięciem udziału w sesji firmy o zgłaszanie się do dnia 13 listopada 2022 r. do Wydziału Promocji MIRiP  (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną).

W zgłoszeniu prosimy podać:

1) Imię i nazwisko mistrza;

2) Nazwę i adres firmy

3) Telefon, e-mail, stronę www (jeśli firma posiada),

4) Wykonywany zawód.

5) Mile widziane będą informacje o osiągnięciach firmy wraz z fotografiami miejsca pracy wraz z rekomendacją cechu.

Wyboru firm, które zostaną uwiecznione na fotografiach dokona Komitet Organizacyjny Jubileuszu 95-lecia MIRiP. Zachęcamy do udziału w niniejszym przedsięwzięciu, które niewątpliwie jest doskonałą okazją do bezpłatnej promocji Państwa zakładów rzemieślniczych.

Działanie realizowane jest w ramach projektu Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne realizowanego dzięki wsparciu finansowym Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Polskiego Inkubatora Rzemiosła Komitet do spraw Pożytku Publicznego w latach 2022-2023 przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Czytano 785 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 09 listopad 2022 10:23