czwartek, 06 październik 2016 10:29

Komisje Zarządu

KOMISJE ZARZĄDU 2017-2021

Zarząd MIRiP uchwałami podjętymi w dniu 10 listopada 2017 powołał składy Komisji w kadencji 2017-2021:

 

1. Uchwałą nr 18/NK/2017 powołał w skład Komisji Samorządowo-Organizacyjnej pod przewodnictwem Jerzego Tomasika następujące osoby:

  • Jan Ciszek                    Cech Rzemiosł Drzewnych i Innych Zawodów w Krakowie
  • Jan Baltaza                  Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
  • Jerzy Nenko                 Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
  • Lesław Orzechowski   Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Wieliczka
  • Zbigniew Pyrek           Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii  Zebrzydowskiej
  • Adam Śliwa                 Cech Rzemiosł Elektrotechnicznych w Krakowie
  • Zofia Pietruszka         Cech Rzemiosł Różnych Myślenice

2. Uchwałą nr  19/NK/2017 powołał w skład Komisji Remontowo-Majątkowej pod przewodnictwem Tadeusza Kurpiela następujących rzemieślników:

  • Stanisław Knap          Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
  • Józef Majerczyk          Cech Rzemiosł Drzewnych i Innych Zawodów w Krakowie
  • Piotr Ptak                   Powiatowy Cech Rzemieślników w Wieliczce
  • Leszek Kopko             Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
  • Artur Razowski          Cech Rzemiosł Metalowych w Krakowie
  • Aleksander Madej      Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka

3. Uchwałą nr 20/NK/2017 powołał w skład Komisji Oświaty pod przewodnictwem Tadeusza Dąbrowskiego następujących rzemieślników:

  • Bogdan Waga                   Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
  • Katarzyna  Grudzień        Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców w Krakowie
  • Ryszard Maślanka            Cech jw.
  • Marek Cimer                    Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • Stanisław Słowik              Cech Rzemiosł Metalowych w Krakowie
  • Sławomira Natkaniec      Cech Krawców i Pokrewnych Zawodów w Krakowie
  • Bogusława Sidor             Cech Rzemiosł Różnych Myślenice

 

4. Uchwałą nr 21/NK/2017 powołał w skład Komisji Promocji Zarządu Izby pod przewodnictwem Mariana Wójcika następujące osoby:

  • Marek Lasoń                     Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
  • Andrzej Dębowski            Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie  
  • Krystian Grzybek             Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
  • Jan Dudek                        Cech Rzemiosł Elektrotechnicznych
  • Sylwia Łyduch                 Cech   Rzemiosł Różnych w Krakowie

 

5. Uchwałą nr 22/NK/2017 powołał w skład Komisji Statutowej MIRIP pod przewodnictwem Tadeusza Dąbrowskiego następujących rzemieślników:

  • Mirosław Przybył          Cech Rzemiosł Metalowych w Krakowie
  • Adam Barut                   Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
  • Emil Górnisiewicz         Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
  • Małgorzata  Łabuś        Cech jw.
  • Alicja Kostecka             Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
  • Zbigniew Sarapata       Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka
  • Maciej Zając                Cech Rzemiosł Różnych Myślenice

6. Uchwałą nr 23/NK/2017 powołał skład Komisji ds. Spółdzielczości Rzemieślniczej w osobach:

  • Zbigniew Sarapata        Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka
  • Jerzy Tomasik               Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
 


KOMISJE ZARZĄDU 2013-2017

Powołane zostały 5 lipca 2013 roku uchwałą Zarządu MIRiP nr 4/NK/2013 i w kadencji 2013-2017 będą pracowaływ następujących składach:

  1. Komisja Oświaty
    • Przewodniczący - Dąbrowski Tadeusz - Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców
    • Członkowie Komisji:
      • Adamski Grzegorz - Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych
      • Cimer Marek - Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej
      • Grudzień Katarzyna - Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców
      • Klich Zbigniew - Cech Rzemiosł Różnych w Olkuszu
      • Pieprzyca Adam - Cech Rzemiosł Spożywczych
      • Słowik Stanisław - Cech Rzemiosł Metalowych
  2. Komisja Samorządowo-Organizacyjna Nadzorujący: Jan Baltaza
    • Przewodniczący - Tomasik Jerzy - Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
    • Członkowie Komisji:
      • Basista Andrzej - Cech Rzemiosł Różnych w Kalwari Zebrzydowskiej
      • Ciszek Jan - Cech Rzemiosł Drzewnych
      • Jodłowski Jan - Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
      • Nenko Jerzy - Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych
      • Pietruszka Zofia - Cech Rzemiosł Różnych w Myślenicach
  3. Komisja Promocji Nadzorujący: Grzegorz Mielnicki
    • Przewodniczący - Wójcik Marian - Małopolski Cech Optyków
    • Członkowie Komisji:
      • Binkowska Monika - Cech Rzemiosł Spożywczych
      • Dębowski Andrzej - Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
      • Lasoń Marek - Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
      • Magielski Sławomir - Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie
      • Włoszczyk Małgorzata - Cech Krawców i Pokrewnych Zawodów
  4. Komisja Remontowo-Majątkowa
    • Przewodniczący - Kurpiel Tadeusz - Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych"
    • Członkowie Komisji:
      • Knap Stanisław - Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych
      • Kopko Leszek - Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
      • Majerczyk Józef - Cech Rzemiosł Drzewnych
      • Ptak Piotr - Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
      • Pyrek Zbigniew - Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej
      • Tomasik Jerzy - Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
  5. Komisja ds. Spółdzielczości Rzemieślniczej
    • Przewodniczący - Chmielarz Roman - Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej"
    • Członkowie Komisji:
      • Grodecki Andrzej - Spółdzielnia Rzemieślnicza w Myślenicach
      • Koczwara Józef - Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych
      • Sarapata Zbigniew - Spółdzielnia Rzemieślnicza "Kalwarianka"
      • Przybył Mirosław - Cech Rzemiosł Metalowych

        Skład Komisji Statutowej MIRiP
      • 1. Tadeusz Dąbrowski przewodniczący Komisji z Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców

      • 2. Jacek Kurczab z Cechu Złotników, Jubilerów i Pokrewnych Zawodów
        3. Emil Górnisiewicz z Cechu Rzemiosł Różnych w Krakowie
        4. Małgorzata Łabuś z Cechu Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
        5. Maciej Zając z Cechu Rzemiosł Różnych w Myślenicach
        6. Zbigniew Sarapata z Spółdzielni Rzemieślniczej Kalwarianka w Kalwarii Zebrzydowskiej
        7. Stanisław Knap z Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych
        8. Jerzy Borowski z Cechu Rzemiosł Różnych w Miechowie
        9. January Daniłoś z Powiatowego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce

Czytano 2727 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 22 grudzień 2017 09:28