poniedziałek, 21 listopad 2022 07:10

ENOEXPO 2022

W dniach 16-18 listopada 2022 odbyły się 19. Miedzynarodowe Targi Wina ENOEXPO. W związku z podjętą przed kilkoma laty współpracą polsko-czeską, stoisko rodzinnej winiarni "Rodinné vinařství Jedlička" odwiedził Prezes MIRiP Janusz Kowalski.

Izba rozpoczęła współpracę z Czechami realizując Program PO WER 2017 „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość! Staże zawodowe uczniów w przedsiębiorstwach w Czechach". Podjęta przed laty współpraca owocuje nawiązywaniem dalszych kontaktów biznesowych z naszymi południowymi sąsiadami. W trakcie spotkania przeanalizowano główne problemy, z jakimi borykają się polskie i czeskie firmy rodzinne oraz omówiono perspektywy dalszej współpracy.

Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO są największym i najważniejszym wydarzeniem winiarskim w Polsce. To profesjonalne spotkanie branżowe łączące producentów, dystrybutorów z importerami  z różnych stron świata. Impreza odbywa się równocześnie z 29. Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz 20. Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.

Czytano 606 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 21 listopad 2022 07:40