czwartek, 03 listopad 2022 10:04

Posiedzenie Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego

Najważniejszym punktem dzisiejszego posiedzenia Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego, w którym on line uczestniczy prezes Janusz Kowalski jest podjęcie uchwały Zarządu w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę nieruchomości położonej w Międzywodziu w województwie zachodniopomorskim. Jak wyjaśnia prezes Janusz Kowalski to wielki Dom Wczasowy z około 150 miejscami. Jest w złym stanie technicznym, trzeba zainwestować duże nakłady na jego modernizacje.
Podczas posiedzenia zdecydowanie za natychmiastowym wydzierżawieniem tego obiektu wypowiedział się prezes Janusz Kowalski, argumentując to tym, że po dokonaniu tego poprawi się sytuacja w Międzywodziu, bo Izbie Szczecińskiej będzie zależało na osiągnięciu zysków, a pieniądze z dzierżawy zasilą również konto Związku Rzemiosła Polskiego.
Czytano 439 razy