środa, 10 sierpień 2022 12:35

Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie informuje, że Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości do Sanktuarium Matki Bożej w  Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w dniu 3 września 2022 r (sobota).

Uroczystość rozpocznie się:

-         o godz. 9.30 Droga Krzyżowa od Kaplicy Piłata

-         o godz. 11.30 formowanie kolumny pocztów sztandarowych oraz złożenie kwiatów pod Pomnikiem  Św.  Jana Pawła II

-         o godz.12.00 -  Msza Święta w intencji rzemieślników, ich rodzin i pracowników

Po  Mszy św. zapraszamy na  piknik "razem przy jednym stole" który odbędzie się na dziedzińcu klasztornym.

Zarząd Małopolskiej Izby Rzemiosła i  Przedsiębiorczości w Krakowie prosi Kierownictwo Cechów i Spółdzielni Rzemieślniczych o powiadomienie zrzeszonych rzemieślników o Pielgrzymce oraz liczny udział rzemieślników, ich rodzin, a także pracowników i ich rodziny. Zarządy Cechów i Spółdzielni prosimy o przybycie w strojach cechowych, z insygniami i sztandarami.

Zapraszamy także Dyrekcję,  Grono Pedagogiczne i uczniów naszego  Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie do udziału jak co roku w Pielgrzymce.

Anna Adamczyk, dyrektor MIRiP

Czytano 540 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 10 sierpień 2022 12:43