czwartek, 02 czerwiec 2022 22:24

Delikatesy Kocyk w naszym budynku przy placu Wolnica

Dziś było święto w firmie "Delikatesy Kocyk". Na placu Wolnica został otwarty nowy sklep. Działa w budynku Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych oraz Spółdzielni Rzemieślniczej Malarzy i Budowlanych "Dekoracja". W uroczystym otwarciu nowego sklepu uczestniczył m.in. Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości - Ta nowa placówka handlowa w sercu Kazimierza zaspokoi potrzeby okolicznych mieszkańców - powiedział Janusz Kowalski, oglądając sklep. - To przykład znakomitego wykorzystania lokalu. Utworzyliśmy nowe trasy komunikacyjne w budynku. Nowy sklep z pewnością przyniesie wiele radości mieszkańcom.

- Przy dobrych chęciach wiele można zrobić. Andrzej Koc, właściciel sieci "Delikatesów Kocyk" zapewnia, że sklep będzie nadal się rozwijał starając się zaspokoić wszystkie wymagania klientów.

Czytano 683 razy