wtorek, 19 kwiecień 2022 11:19

W roku szkolnym 2022/2023 zapraszamy do naszej szkoły!

Szanowni Państwo, Rodzice, Ósmoklasiści, Kandydaci do klas pierwszych!

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne dyżury w naszej szkole - Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie (ul. Rzeźnicza 4), podczas których można porozmawiać z nauczycielami przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych, a także z zaproszonymi na dany dzień pracodawcami. Prezentujemy wówczas sale i pracownie szkolne, można zadać nam pytania, poznać zasady funkcjonowania naszej placówki, dowiedzieć się, z kim szkoła współpracuje, etc.

Termin spotkań – każdy wtorek w godzinach 16:00-18:00 w sali 3 lub 5 (parter).

Warunek uczestnictwa w spotkaniu: należy zgłosić swoje przybycie najpóźniej jeden dzień roboczy przed planowanym przybyciem – telefonicznie w  sekretariacie szkoły do godziny 15:00 (tel. 12 421 38 44, wew. 18, 32);

Jest też możliwość umówienia się na indywidulane spotkanie z nauczycielami Szkoły ONLINE – na platformie ZOOM – prosimy również o zgłoszenie takiej potrzeby przez sekretariat szkolny i pozostawienie swojego maila.

ZAPRASZAMY

Czytano 96 razy Ostatnio zmodyfikowano wtorek, 19 kwiecień 2022 11:23