piątek, 14 styczeń 2022 18:15

POŻEGNANIE Z KOLĘDĄ

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie serdecznie zaprasza członków Państwa organizacji wraz z rodzinami i uczniami na staropolskie

POŻEGNANIE Z KOLĘDĄ

Grał i śpiewał będzie Aleksander Kobyliński („Makino”) – ostatni czarodziej Krakowa.
Ponadto wieczór ten ubarwi występ młodzieży z Teatru Szkolnego działającego w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości, którego MIRiP jest organem prowadzącym.

Spotkanie odbędzie się we środę 2 lutego 2022 r. o godz.17.30 w Sali Cechu Rzemiosł Spożywczych „na Kotłowem” przy ul. Westerplatte 18 w Krakowie (wstęp wolny).
Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wieczorze rzemieślników z rodzinami (zwłaszcza emerytów i rencistów), pracowników zakładów rzemieślniczych oraz pracowników cechów i spółdzielni rzemieślniczych, niech wspólne kolędowanie ogrzeje nasze serca i pozwoli lepiej zrozumieć tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytano 1194 razy