wtorek, 17 sierpień 2021 14:20

Zaproszenie na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, kontynuując kilkunastoletnią tradycję, która na trwałe wpisała się w jedno z najważniejszych wydarzeń środowiska rzemieślniczego naszej Izby, informuje, że w dniu 4 września 2021 r (sobota) odbędzie się  XVI Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Prezes i Zarząd Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości zapraszają do licznego udziału rzemieślników z rodzinami i przyjaciółmi.

Pielgrzymkę rozpocznie:
godz. 9.30 -  Droga Krzyżowa od kaplicy Piłata
godz. 11.30 - formowanie kolumny pocztów sztandarowych oraz złożenie kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II
godz. 12 - uroczysta msza święta w intencji rzemieślników i ich rodzin. Po mszy świętej piknik "razem przy jednym stole", który odbędzie się na dziedzińcu klasztornym

Jak zawsze do Sanktuarium Kalwaryjskiego delegacje przybywają ze sztandarami i w strojach cechowych.
Prosimy także o zachowanie ostrożności sanitarnej, czyli zakładanie masek ochronnych na nos i usta, oraz stosowanie rękawiczek. Decyzję w sprawie udziału w Pielgrzymce podejmuje uczestnik pielgrzymki we własnym zakresie.

• 20210817_124656
  • 20210817_124723