piątek, 27 marzec 2020 16:09

Zespół Zadaniowy ds. zapobiegania w województwie małopolskim negatywnym skutkom gospodarczym epidemii koronawirusa.

W dniu dzisiejszym Wicemarszałek Województwa Małopolskiego zaprosił Prezesa MIRiP Janusza Kowalskiego do udziału w Zespole Zadaniowym ds. zapobiegania w województwie małopolskim negatywnym skutkom gospodarczym epidemii koronawirusa.

Nadzwyczajna sytuacja panująca w Polsce po ogłoszeniu (w dniu 20 marca br.) stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i związane z tym liczne ograniczenia dla handlu, usług, banków, instytucji i urzędów, nie pozostają obojętne dla przedsiębiorców i całej gospodarki. Planowany do powołania Zespół powstaje m.in. w celu wypracowania propozycji programów i rozwiązań prorozwojowych, które niwelowały będą negatywne skutki gospodarcze epidemii koronawirusa z którymi mierzą się małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy.

Prosimy o przesyłanie uwag i propozycji w przedmiotowej sprawie na adres sekretariatu Izby Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytano 1013 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 27 marzec 2020 16:15