czwartek, 28 listopad 2019 14:33

MAGICZNY BAL KÓŁ GOSPODARCZYCH

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie wraz z Krakowską Kongregacją Kupiecką oraz Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak–Business” organizuje, jak co roku, Bal Kół Gospodarczych Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa, tym razem pod nazwą
MAGICZNY BAL KÓŁ GOSPODARCZYCH.
Tematem przewodnim będzie MAGIA, a nasi goście zaproszeni są do pojawienia się na balu w STROJACH CZARODZIEJÓW/ CZARODZIEJEK, najciekawsze przebrania będą nagrodzone!
Każdy magiczny Gość Balu otrzyma przy wejściu różdżkę czarodzieja, aby ten wieczór jeszcze bardziej zaczarować!
Bal odbędzie się w dniu 25.01.2020 r., zwyczajowo już w Restauracji „Hawełka” przy Rynku Głównym 34 w Krakowie.
Koszt zaproszenia: 325 zł.
Wszelkie informacje oraz rezerwacja miejsc (ilość uczestników ograniczona! Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 10.01.2020 r.):
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, Ip. pok. 11 (tel. 12 421-52-51,

Serdecznie zapraszamy!
PROGRAM BALU:
19.30 - W oczekiwaniu na gości, muzyka mechaniczna.
20.00 - Rozpoczęcie Balu.
21.00 - Oficjalne, uroczyste otwarcie Balu.
- szampańska zabawa,
- wspaniała muzyka,