piątek, 14 czerwiec 2019 08:55

Materiały dotyczące zmian prawnych i organizacyjnych i realizacji kształcenia zawodowego

Dyrektor Izby Anna Adamczyk pisze: Przesyłam informacje otrzymane ze Związku Rzemiosła Polskiego materiały dotyczące zmian prawnych i organizacyjnych i realizacji kształcenia zawodowego.

Oto pismo ze Związku Rzemiosła Polskiego

Szanowni Państwo,

Związek Rzemiosła Polskiego – Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej uprzejmie informuje, że zakończyliśmy cykl 16 regionalnych wydarzeń związanych z upowszechnianiem innowacyjnych rozwiązań dotyczących przechodzenia z edukacji na rynek pracy oraz wdrażania zmian prawnych dotyczących kształcenia branżowego.

W regionalnych spotkania (po jednym w każdym województwie), przygotowanych z zaangażowaniem Izb Rzemieślniczych i Cechów, łącznie uczestniczyło ponad 480 osób związanych z kształceniem zawodowym.

Jednym z głównych zagadnień omawianych w czasie w/w spotkań były zmiany prawne i organizacyjne dotyczące organizacji i realizacji kształcenia zawodowego.

Pełna treść pisma – w załączeniu.

W załączniku przesyłamy do Państwa - do wiadomości i wykorzystania prezentację zawierająca zestawienie najistotniejszych kwestii dotyczących kształcenia w rzemiośle.

Czytano 1168 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 14 czerwiec 2019 09:35