piątek, 16 listopad 2018 13:44

Gala 20-lecia Małopolskiego Lewiatana

W zjawiskowych wnętrzach Kopalni Soli w Wieliczce Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan świętował swe 20 urodziny. Z życzeniami przybyli wojewoda Piotr Ćwik i prezydent Jacek Majchrowski, była też Henryka Bochniarz, prezydent ogólnopolskiej Konfederacji Lewiatan, zrzeszającej ponad 4,1 tys. firm zatrudniających przeszło milion osób, ale głównymi bohaterami wydarzenia byli małopolscy przedsiębiorcy, którzy równolegle z rozwijaniem znakomitych biznesów działają z pasją i oddaniem dla dobra wspólnego.
Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie reprezentował na gali zastępca prezesa Tadeusz Dąbrowski. Na ręce Mariana Bryksego prezesa MZP Lewiatan przekazał list gratulacyjny.

Statuetki „Małopolski Dąb”, wręczane przez świętujący 20-lecie Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan, otrzymało podczas gali w Kopalni Soli „Wieliczka” 18 firm: Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe Bieżanów, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, FCA, RUKO, Tecnos, Biuro Plus Włodzimierz Leszczyński, Herbewo International, DENTestetica, Knuplerz & Knuplerz Notariusze, Payroll 360, Insap, ART FM, Extend Vision, Heuresis, Edyta Pęcherz Centrum Funduszy Europejskich, Zdrowie w Firmie, Law&Investments Marcin Banasik. Specjalny „Małopolski Dąb” trafił do rąk Henryki Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan. Srebrne Krzyże Zasługi od prezydenta RP otrzymali: ks. Antoni Bednarz oraz aktywni społecznie przedsiębiorcy - Włodzimierz Leszczyński, Marek Maj i Jerzy Wodnicki. Marian Bryksy, prezes MZP Lewiatan, odebrał wyróżnienie Honoris Gratia od prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Czytano 1812 razy