sobota, 20 październik 2018 09:43

Spotkanie z nauczycielami naszej szkoły z okazji święta edukacji narodowej

Janusz Kowalski z przedstawicielami zarządu Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości m.in.wiceprezesami Tadeuszem Dąbrowskim i Grzegorzem Mielnickim a także dyrektor Izby Anną Adamczyk i jej zastępcą Tomaszem Kowalikiem spotkali się z okazji święta edukacji narodowej z nauczycielami naszej szkoły. Był też duszpasterz rzemiosła ks. inf. Dariusz Raś, archiprezbiter Bazyliki Mariackiej.

Prezes Janusz Kowalski z dumą mówił o wielkim zainteresowaniu nową placówką oświatową władz miasta i rzemiosła. O randze szkoły świadczy fakt, że uczy się w niej ponad 460 osób.Prezes Kowalski wyróżniającym się pedagogom wręczył dyplomy. Zapowiedział też starania o nadaniu nowej placówce imienia ks. kardynała Stefana Sapiehy, który był patronem poprzedniej szkoły.

Dyrektor Elżbieta Kosadzka poinformowała, że mimo upływu prawie dwóch miesięcy od rozpoczęcia roku szkolnego ciągle zgłaszają się nowi uczniowie. Z radością poinformowała też o zakończeniu prac przy nowej pracowni.

  • DN_01
  • DN_02
  • DN_03
  • DN_04
  • DN_05
  • DN_06
  • DN_07
  • DN_08
  • DN_09
  • DN_10
  • DN_11
  • DN_12
  • DN_13
  • DN_14
  • DN_15
  • DN_16
  • DN_17
Czytano 847 razy Ostatnio zmodyfikowano sobota, 20 październik 2018 10:06