niedziela, 07 październik 2018 20:17

Pierwsza Biesiada Piwna Przedsiębiorców

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business” oraz Izbą Przemysłowo-Handlową zorganizowała w sobotę 6 października na terenie Strzelnicy przy ul. Pasternik 128 w Krakowie I Biesiadę Piwną Przedsiębiorców. Gościem honorowym był prof. Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, który kandyduje na prezydenta miasta również w tegorocznych wyborach samorządowych. Biesiada urządzona po raz pierwszy w nowej formule podobała się uczestnikom.

Oto relacja wiceprezesa MIRiP Grzegorza Mielnickiego, który z ramienia Izby byłorganizatorem tej biesiady:
Nagrody wygrane, puchary rozdane, piwo wypite, brzuchy ze śmiechu bolą do dziś. To znaczy, że I Biesiada Piwna Przedsiębiorców 2018 przeszła do historii. Świetny występ Biesiady śląskiej w wykonaniu Marty Tadla i Mirosława Riedela, których  wspomagał niezastąpiony Łukasz Lech.

Wielki zaszczyt mieliśmy gościć u nas prezydenta Krakowa Prof. Jacka Majchrowskiego.

Konkurs strzelecki wygrała Emilia Bunikowska uzyskując wynik 44 na pięć strzałów. Nasz DJ miał pełne ręce roboty do białego rana :).
Podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia dla Beaty Ostrowskiej, Moniki Olejnik, Tomasza Kowalika , Jerzego Mikusa , Jerzego Kotali. Zapraszamy za rok !!!

Zdjęcia zobacz w galerii

Czytano 957 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 08 październik 2018 10:58