środa, 12 wrzesień 2018 15:05

Nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w tych wydarzeniach

Różne instytucje zaprosiły przedstawicieli naszej Izby na seminaria, spotkania, konferencje. Poniżej szczegóły:

1. Instytut Badań Edukacyjnych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie na seminarium informacyjne: Zintegrowany System Kwalifikacji Od Innowacji do Kwalifikacji, które odbędzie się 28.09.2018r. w godzinach 9.00 – 15.30 w sali konferencyjnej Awokado Lunch Bar, ul. Prądnicka 12 w Krakowie.

Z ramienia MIRiP udział wezmą: zastępca prezesa Izby Tadeusz Dąbrowski i zastępca dyrektora Izby Tomasz Kowalik.

2. Bank Gospodarstwa Krajowego na Regionalną konferencję BGK „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”, która odbędzie się 24 września 2018rw Hotelu Galicja Superior, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 119 w Oświęcimiu.

Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie reprezentować będą: zastępca prezesa Grzegorz Mielnicki i członek Zarządu Andrzej Dębowski.

3. Stowarzyszenie Gmin i Powiatowa Małopolski na Konferencję Samorządową 100 –lecia Odzyskania Niepodległości Polski, która odbędzie się 18 września 2018r. o godz. 12.00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa pl. Wszystkich Świętych ¾

Związek Rzemiosła Polskiego będzie reprezentować Janusz Kowalski zastępca prezesa Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego i Tadeusz Dąbrowski zastępca prezesa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Czytano 1506 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 12 wrzesień 2018 15:14