poniedziałek, 30 kwiecień 2018 14:51

Konkurs "Uczeń – Instalator 2018" w Brnie

Dwóch uczniów naszej szkoły – Damian Grzegórzkiewicz i Rafał Przetocki reprezentowali szkołę na międzynarodowym konkursie "Uczeń – Instalator 2018" w Brnie zajmując w kategorii drużynowwj III miejsce!

Konkurs odbywał się w dniach 24-27 kwietnia w Střední Skola Polytechnická w Brnie. Nasi uczniowie przebywali tam pod opieką Grzegorza Onyszkiewicza – wychowawcy i nauczyciela z naszej szkoły. Udział w Konkursie wpisał się już w tradycję naszej szkoły – już po raz drugi uczniowie uczestniczą w tym przedsięwzięciu. Jest to ważny elementem współpracy naszej szkoły ze szkołą w Brnie. Szkoła z Brna jest Partnerem w projekcie: „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!” (szczegóły ptojektu dostępne  http://szkola.izba.krakow.pl/projekty/po-wer-2018/) , dzięki któremu już za niecałe 3 tygodnie 17 uczniów wyjedzie na dwutygodniowe praktyki do Brna. Konkurs też był okazją do konsultacji w ostatnich przygotowaniach do mobilności, dlatego do naszej delegacji dołączył również z-ca dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik.

  • UczenInstalator
  • UczenInstalator1
  • UczenInstalator2
  • UczenInstalator3
  • UczenInstalator4
  • UczenInstalator5
  • UczenInstalator6
  • UczenInstalator7

Czytano 1666 razy