poniedziałek, 30 kwiecień 2018 12:55

Nasza szkoła Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości na Targach Edukacji w Niepołomicach

Rekrutacja do małopolskich szkół w pełni – w Gimnzajum w Niepołomicach w ubiegłym tygodniu odbyły się już jedne z ostatnich Targów Edukacji, podczas których Izba mogła reprezentować swoją nową szkołę: Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Jest to szczególny rok w działaniach Izby, ponieważ od 1 września oferta szkoły MIRiP powiększa się. Oprócz istniejącej Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia MIRiP od 1 września powstanie Publiczne Technikum Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Szkoła będzie kształcić uczniów w zawodach:

• Technik ekonomista;

• Technik handlowiec;

• Technik obsługi turystycznej;

• Technik logistyk;

• Technik elektronik;

• Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej;

• Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej.

Pełna oferta szkoły dostępna po kliknięciu  http://szkola.izba.krakow.pl/rekrutacja-2017-2018/)

• NaszaSzkoła
  • NaszaSzkoła1