wtorek, 13 marzec 2018 11:16

Nasza Szkoła na Targach Edukacyjnych dla Gimnazjalistów

8 marca 2018 r. przedstawiciele Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia MIRiP, prezentowali ofertę Szkoły na Targach Edukacyjnych dla Gimnazjalistów równocześnie w aż czterech szkołach na terenie powiatu krakowskiego.

XIV Gminne Targi Edukacyjne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabierzowie przy ul. Kolejowej 15 odbyły się pod hasłem „Topografia kariery – mój plan na przyszłość” i zorganizowane były przez doradców zawodowych z gminy Zabierzów.

Na IV Koźmickich Targach Edukacyjnych w Szkole Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich nie tylko można było porozmawiać z przedstawicielami Szkoły i uczniami, ale również skosztować specjałów z patelni naszego ucznia Aleksandra Ptaka, który zachęcał potencjalnych kandydatów na kucharzy, do wyboru naszej Szkoły.

Natomiast szkoły ponadgimnazjalne, które uczestniczyły w X Gminnych Targach Edukacyjnych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach przedstawiły swoją ofertę tegorocznym absolwentom gimnazjów z terenu gminy Michałowice, Zielonki, Iwanowice, Słomniki. Szkoła w Michałowicach postarała się o bogaty program targów, szkoły prześcigały się w prezentacji talentów uczniów swoich szkół: tanecznych, militarnych, wokalnych i muzycznych.

W trakcie Giełdy Ofert Edukacyjnych w Samorządowej Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich zaprezentowane zostały oferty edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych z terenu Wieliczki, Krakowa i Niepołomic. Szkoły zaprezentowały swój dorobek, osiągnięcia oraz ofertę na nadchodzący rok szkolny 2018/2019.

W targach edukacyjnych udział wzięli: Przedstawiciele MIRiP i Rzemieślniczej Szkoły Branżowej I Stopnia: zastępca prezesa MIRiP Tadeusz Dąbrowski, zastępca dyrektora Tomasz Kowalik, Beata Ostrowska, Monika Olejnik, Izabela Pabian, Elżbieta Augustyn, Grażyna Marszał, Sabina Szponer, Jacek Żyrkowski, Wojciech Zgud oraz uczniowie Rzemieślniczej Szkoły: Aleksander Ptak, Adam Pytel oraz uczniowie technikum Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Krakowie.

Liczymy, że dzięki tej formie prezentacji uczniowie, przed którymi stoi wybór szkoły, będą mieć choć trochę ułatwiony wybór i mamy nadzieję, że z wieloma z was zobaczymy się na Rzeźniczej 4 w roku szkolnym 2018/1019!

  • Wegrzce
  • Wegrzce1
  • Wegrzce11
  • Wegrzce12
  • Wegrzce13
  • Wegrzce2
  • Wegrzce4
  • Wegrzce6
  • Wegrzce7
  • Wegrzce9
Czytano 866 razy