piątek, 17 marzec 2017 15:05

Ruszyła rekrutacja do Rzemieślniczej Szkoły MIRiP!

Wzorem lat ubiegłych MIRiP bierze czynny udział w organizowanych Targach, spotkaniach z młodzieżą i ich rodzicami. Kumulacja wydarzeń miała miejsce w dniu 2 marca, gdzie przedstawiciele MIRiP zorganizowali stoiska w aż trzech różnych miejscach. Zresztą – zobaczcie sami.
2 marca w Gimnazjum w Rudawie odbyły się XIII Gminne Targi Edukacyjne, które już trzeci rok z rzędu zostały objęte Honorowym Patronatem MIRiP. Podczas spotkania zorganizowane zostały spotkania z rzemieślnikami MIRiP – Pan Andrzej Dąbrowa opowiadał o tajnikach zawodu obuwnika i kaletnika, Piotr Pabian o kunszcie stolarskim a Grzegorz Adamski o zawodzie dekarza i kulisach prowadzenia działalności gospodarczej. Na otwarciu Targów obecny był z-ca prezesa MIRiP Tadeusz Dąbrowski a stoiska pomagała przygotować m.in. Agnieszka Walczak-Szefer (MIRiP) oraz Wojciech Zdudu.(RZSZ MIRiP)
W tym samym dniu już po raz trzeci odbyły się Koźmickie Targi Edukacji. Ofertę Rzemieślniczej szkoły zawodowej prezentowali z-ca Dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik, Sabina Szponer (RZSZ MIRiP), Monika Olejnik (MIRiP) w asyście uczennicy naszej szkoły Katarzyny Witkowskiej. Po raz pierwszy na naszym stoisku można było zobaczyć zdjęcia naszych uczniów przy pracy.
W Michałowicach stoisko MIRiP prezentowały Beata Ostrowska (MIRiP) wraz z Elżbietą Augustyn (RZSZ MIRiP) oraz Grażyną Marszal (RZSZ MIRiP).

• DSC00911
  • DSC00912