czwartek, 18 maj 2023 08:26

Weź udział w Jarmarku Rzemiosła!

Jesteś rzemieślnikiem amatorem i chciałbyś zaprezentować krakowianom owoce swojej pracy? A może zajmujesz się amatorsko innym rodzajem wytwórczości i zastanawiasz się jak sprawdzić, czy twoje produkty spodobałyby się klientom?

Urząd Miasta Krakowa i Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zapraszają aktywnych i twórczych mieszkańców Krakowa do udziału w tegorocznym Jarmarku Rzemiosła.

Podczas Jarmarku Rzemiosła możesz otrzymać na to szansę!

Oferujemy twórcom darmowe stoisko podczas Jarmarku Rzemiosła, który odbędzie się w dniach: 19.05-28.05 na płycie Rynku Głównego. Każdy twórca, który zgłosi się do nas i którego oferta zostanie zaakceptowana przez organizatorów, otrzyma szansę na zaprezentowanie swoich produktów przez jeden dzień jarmarku na stosiku: kiosk handlowy drewniany o wymiarach 2m x 3m (6m2).

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem się, ponieważ tylko dziesięć osób będzie mogło wykorzystać tę okazję promocji swoich niepowtarzalnych wyrobów i podzielenia się z mieszkańcami Krakowa i licznymi turystami odwiedzającymi miasto swoimi umiejętnościami.

Osoby zainteresowane zgłaszają chęć udziału i wypełniają dokumenty zgłoszeniowe w biurze firmy Artim Sp. z o.o. ul. Św. Gertrudy 14, Kraków. Tel. 12 421-67-12

Zgłoszenia będą weryfikowane pod kątem sprzedawanego asortymentu.

Czytano 348 razy Ostatnio zmodyfikowano sobota, 20 maj 2023 15:12